16 stycznia 2021

16 stycznia, 2021

Pierwszy raz zima w pandemicznej rzeczywistości nasz obóz koszykarski musiał sprostać rożnym wymaganiom. Jak zwykle nasza 2Ligowa drużyna rozpoczęła go w drugim tygodniu ferii, nowością w tym roku były intensywne zajęcia grupy U12k, która trenowała nieprzerwanie codziennie przez całe ferie po bacznym okiem swoich trenerów Tomasz Morzyk i Agnieszka Motyl.Oprócz koszykówki urozmaiciliśmy sobie czas również wszelkimi zabawami do który można wykorzystać śnieg. Czyli bieganie po lesie, bieganie po boisku, bieganie po bieżni, bieganie po śniegu, a także dużo więcej biegania. Grupa U12k nie miała biegania ale również jak i starsze koleżanki mogła pozjeżdżać na sankach, ulepić bałwana, zrobić wojnę na śnieżki, zanurkować w śniegu itp. Plan dnia był napiety zaczynaliśmy już o 8.30 treningiem biegowym na dworze oraz różnymi zabawami. 9.30 to trening indywidualnych umiejętności koszykarskich prowadzony przez Robert Pęczak oraz Michał Saran.Po południu były zajęcia z psychologiem sportowym /Dzięki Kamil Radomski/. Dzięki współpracy z Amanda Wójcik mogliśmy przedyskutować wszelkie niuanse przepisów koszykówki. Wykorzystamy wiedzę do jeszcze lepszej gry. Kacpa.online jak zawsze pomaga nam wprowadzać coraz nowsze i trudniejsze elementy do naszego arsenału za co dziękujemy i cieszymy się na ta współpracę. Oprócz tego trenowaliśmy również zespołowo przygotowując się do następnej rundy rozgrywek 2LK a nasz trener dbał o to aby i po południu nie brakło odpowiedniej dawki biegania. A mecze kontrolne z męska drużyna z Blachowni pozwoliły nam wrócić do ligowego rytmu. Cześć drużyny również morsowała, bo co to za post bez morsowania? Ale mamy również i na to dowody w postaci zdjęć.Śnieg okazał się naszym sprzymierzeńcem i dał nam dużo radości i dodatkowych sił podczas zajęć na dworze. Wszystko odbyło się przy wysokich standardach sanitarnych. Dzięki Gmina Kamienica Polska i obsłudze naszej Hali sportowej za to ze bezpiecznie możemy kontynuować treningi i rozgrywki.Wszystkie dziewczyny wykonały fantastyczna prace i były w pełni zaangażowane każdego dnia. Raczej trzeba było ściągać je z boiska niż na nie zaciągać bo tak rwały się do tego aby stawać się coraz lepszymi indywidualnie i zespołowo.

Dzięki dla was wszystkich.

Miejscowość Kamienica Polska i okolice.

Gmina Starcza i Gmina Kamienica Polska

Uks2kp – dziewczyny

StrojeSportowe.pl – stroje z nadrukami dla drużyn

Koszykówka w Częstochowie