UKS 2 Kamienica Polska w grupie A półfinału Młodzieżowego Pucharu Polski

12 lutego, 2021

Koszykówka na najwyższym poziomie nadchodzi wielkimi krokami. 19-21.02 w Poznaniu wystąpimy w Półfinale Młodzieżowego Pucharu Polski, gdzie zmierzymy zespołami Enea AZS Szkoła Gortata Poznań, GTK Arka Gdynia, UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki. Jest to dla naszego klubu ogromne wyróżnienie. Nasze zawodniczki na ligowych parkietach rywalizują dopiero od kilku lat i szybko podnoszą swoje umiejętności w każdej grupie wiekowej. Sukcesy wyprzedziły i przerastają w tym momencie naszą organizację z czego się niezmiernie cieszymy i postaramy się nadążyć.


Nie udałoby nam się to wszystko gdyby nie pomoc finansowa oraz organizacyjna

Gminy Kamienica Polska,

dzięki której nasze koszykarki mają stabilną bazę do rozwoju.

Wielkim wsparciem, jest także pomoc naszych sponsorów i partnerów, na których zawsze możemy liczyć:
Denimed,

Omega Transport,

Strojesportowe.pl,

Pstrąg-Robert Kołodziejczyk,

Eko-Kam,

dzięki czemu uks2kp w komfortowych warunkach może uczestniczyć w turnieju półfinałowym.

Jedziemy pokazać się z jak najlepszej strony, zdobyć niezbędne doświadczenie, uczyć się koszykówki od większych ale robimy to bez kompleksów bo wiemy, że jesteśmy na dobrej drodze do dalszego rozwoju indywidualnie, drużynowo czy organizacyjnie. Chcemy godnie reprezentować Kamienicę Polską, nasz powiat i województwo, nasz pomysł na koszykówkę i zawodniczki, gdzie najważniejsze jest to jakimi będą ludźmi i jakie wartości wyniosły z bycia częścią UKS “ DWÓJKA KAMIENICA POLSKA a dopiero poźniej jakimi są koszykarkami.

W pewnym stopniu wszystkie dziewczęta uks2kp U19K już są wygranymi (awansując do półfinałów są 8 drużyną Młodzieżowego Pucharu Polski i 16 Młodzieżowych Mistrzostw Polski U19K) ale obiecujemy, że nie spoczywamy na laurach i będziemy walczyć o jak najlepszy wynik. Sercem, chęcią do gry, zaangażowaniem, wolą walki i wszystkim co w sobie mamy!!!
Liczymy że będziecie nas wspierać online.

POZNAŃ Centrum Sportowe Politechniki Poznańskiej:

19.02.21 GTK Arka Gdynia vs uks2kp 17.00

20.02.21 UKS BASKET Aleksandrów Łódzki vs uks2kp 15.00

21.02.21 uks2kp vs ENEA AZS Szkoła Gortata Poznań 12.30

Wszyscy uczestnicy Finału Młodzieżowego Pucharu Polski kwalifikują się do Finału Mistrzostw Polski. Zespoły, które zajmą miejsca 3. i 4. w półfinałach MPP kwalifikują się do turniejów półfinałowych Mistrzostw Polski.Półfinały Młodzieżowych Mistrzostw Polski U19K rozegrane zostaną 5-7.03.21