19 grudnia 2020

19 grudnia, 2020

19 grudnia w Gminnej Hali Sportowej w Kamienicy Polskiej zostali wyróżnieni uczniowie Szkoły Podstawowej w Kamienicy Polskiej za osiągnięte wyniki sportowe w 2020 roku na szczeblu powiatowym, rejonowym i wojewódzkim.Za osiągniecia sportowe w zawodach szkolnych wyróżnieniami przez Starostwo Powiatowe w Częstochowie i Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Częstochowie zostali: Pilicka Pola, Sygiet Pola, Gaworska Maja, Chwist Amelia, Pidzik Zuzanna, Kukuła Karolina, Księżyk Nicola, Gałka Aleksander, Radaszewski Adam, Pyrzyna Filip i nauczyciel wychowania fizycznego Tomasz Morzyk.Wyróżnienia i nagrody tegorocznym laureatom wręczyli dyr. Szkoły Podstawowej w Kamienicy Polskiej Magdalena Muchla i zastępca Wójta Gminy Kamienica Polska – Agata Najnigier.Podziękowania i wielkie brawa należą się również pozostałym dziewczynom, na co dzień koleżankom z drużyny UKS Dwójka Kamienica Polska, bez których wsparcia, zaangażowania i wysiłku wkładanego na meczach, turniejach i treningach dziewczyny nie byłyby w stanie osiągnąć takich sukcesów: Marietcie Godzisz, Zuzannie Łagodzińskiej, Ameli Kuroń, Ani Caban, Zosi Żak, Marysi Rogacz, Nadii Konieczkowicz, Oliwii Kajdas, Zuzannie Giel, Adriannie Kupczyk i Wiktorii Kaczmarek.

https://www.facebook.com/groups/199838978011751